Praha > Bratislava 160 Kč bus

Za pravděpodobně nejnižší cenu za (minimálně) poslední desetiletí lze aktuálně nakoupit autobusové cestovní lístky na lince Praha – Bratislava. Dopravce SAD Zvolen si svých služeb cení ve výši 160 Kč. S drobným navýšením lze případně stejnou linkou cestovat i směrem do Banské Bystrice.
Pro srovnání – běžná cena na této trase se u hlavních dopravců Regiojet a Eurolines pohybuje kolem hranice 340 Kč , u akčních tarifů pak kolem 290 Kč za jednu jízdu.

sad_zvolen_ba_praha_czk
Kromě nízké ceny je výhodou, že e-jízdenku lze zakoupit elektronicky, včetně výběru místa k sezení a bez nutnosti tisku. Rezervace v dané ceně je možné provádět na stránkách rezervačního portálu Amsbus.cz, platit lze pomocí platební karty, případně platebních systémů Paysec, Platba 24 ČS, KB, mBank, FIO, Raiffeisen a dalších bank.

 
Na úvodní stránce rezervačního systému stačí vybrat místo nástupu a výstupu (Praha / Bratislava) a požadovaný termín cesty. Odjezd z Prahy je v 16:00, příjezd do Bratislavy 20:30. Opačným směrem je odjezd v 10:35 a příjezd do Prahy 14:50.

 

1 komentář u „Praha > Bratislava 160 Kč bus“

  1. No ona je slušná cena i na té relaci Praha – Brno a zpět za 100 kč jedním směrem stejným spojem SAD Zvolen. Za tolik se to často nesehnalo ani jako spolujízda na jízdomatu.

Komentáře nejsou povoleny.