Na podporu aktivního života a především pohybu, který by měl být nedílnou součástí života každého z nás, společnost Nestlé připravila pro 1000 uživatelů možnost zcela zdarma získat na dobu jednoho měsíce kartu MultiSport. Ojediněle tak  i bez vašeho zaměstnavatele můžete kartu MultiSport získat a po dobu jednoho měsíce můžete neomezeně sportovat ve více než 400 sportovištích po celé České republice.

Abyste kartu získali, musíte splnit pár jednoduchých podmínek: být registrovaným uživatelem stránek Plus pro Vás, vyplnit registrační formulář akce Měsíc naplno (odkaz naleznete na banneru umístěném na domovské stránce) a být jedním z prvních 250 registrovaných v konkrétním soutěžním týdnu. Registrujte se vždy v pondělí po 9 hodině.

Registrace poběží celé 4 týdny od 17. září do 14. října 2012. Následně budou do konce října probíhat rozesílky karet celkem tisícovce šťastných uživatelů. Kartu lze využít jednou denně vždy na jednom z více než 400 vybraných sportovišť po celé České republice v průběhu listopadu 2012.

Více informací o možnosti získat kartu MultiSport nalezente na: http://www.plusprovas.cz/clanky/wellness/mesic-naplno-od-nestle